Günün Tarihi:24 Mayıs 2019

Muharrem İnce geliyor


CHP Sakarya İl Örgütü 26 Ekim’de Cumhuriyet Balosu düzenleyecek. Baloya partinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin yanı sıra eski bakan Önay Alpago ve CHP Genel Başkan eski Yardımcısı Selin Sayek Bökede katılacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini söyleyen CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “ 26 Ekim tarihinde ‘Cumhuriyetten günümüze kadınlarımız’ isimli bir panel gerçekleştireceğiz. Aynı günün akşamında da Arya Otel’de Cumhuriyet Balosu düzenleyeceğiz. Ekinliklerimize partimizin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin yanı sıra eski Bakan Öner Altogan ve eski Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke katılacaklar. Cumhuriyetimizin kuruluş yıl dönümünü en güzel şekilde kutlayacağız” dedi. CHP Sakarya Örgütü için bir nevi seçim startının da verileceği etkinliklere partililerin yanı sıra çok sayıda vatandaşın katılım göstermesi bekleniyor. 

11 Ekim 2018 , Perşembe Bu haber toplam 409 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama