Günün Tarihi:23 Nisan 2019

Karasu'ya iki doktar


Karasu Devlet Hastanesi’nde Göz Hastalıkları ile Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı iki doktor göreve başladı.

Hasta kabulü

Karasu Devlet Hastanesi kadrosuna iki yeni doktorun daha katılması memnunluk yarattı. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Mustafa Şahiner ile Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Uzm. Dr. Serkan Düzayak, hastanede hasta kabulüne başladılar.

 

En iyi hizmet

Hastane Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol, göreve başlayan her iki doktora da “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunarak başarılar diledi. Başhekim Akyol, “İlçe ve bölge halkına en iyi sağlık hizmeti vermek için tüm personelimiz özveriyle çalışıyor. Aramıza yeni katılan hekimlerimizle birlikte daha güçlü bir şekilde halkımıza kaliteli sağlık hizmeti vermek için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz” dedi.

 

Başarı diledi

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, ilçe hastanelerinde göreve başlayan doktorlara başarılar diledi. Öğütlü, “İlçe hastanelerimizin bulundukları bölge halkına birçok branşta hizmet vermesi için elimizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Karasu Devlet Hastanemiz’de de bu doğrultuda iki yeni doktorumuz görevine başladı.” diye konuştu. 

15 Ekim 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 442 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama