Günün Tarihi:19 Nisan 2019

SP Adapazarı divanı topladı


Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı Ekim ayı ilçe divan toplantısını yoğun bir katılımla yaptı.

Mahalle temsilcileri

İlçe teşkilat binasında yapılan divan toplantısına Saadet Partisi (SP) Adapazarı İlçe Başkan Abidin Birinci başkanlık etti.  Toplantıya ilçe yönetim kurulu üyeleri, birim başkanları ve mahalle temsilcileri ile gençlik kolları katıldı. Eğitim Başkanı Mahmut Kan da toplantıya katılarak, teşkilat mensuplarına kısa bir sunum yaptı.

 

Seçim startı verildi

Milli Görüş ve Siyasi tarihi hakkında anlatımda bulunan Mahmut Kan 2019 yılında yapılacak Yerel seçimlerinin önemine de vurgu yaptı. İlçe Başkanı Abidin Birinci de birim başkanları ve mahalle sorumlularından aylık raporlarını sözlü ve yazılı olarak aldı. Birinci, “Yerel seçimlerin startını verdik. Aday tespit komisyonunun çalışmaları aralıksız devam ediyor. Partimize uygun aday adayları ile Kasım ayında görüşmelerimiz olacak ve meclis üyelerinin de tespiti ile listeler şekillenecektir. Allah tüm teşkilat mensuplarımızın yar ve yardımcısı olsun” dedi.

30 Ekim 2018 , Salı Bu haber toplam 419 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama