Günün Tarihi:26 Nisan 2019

‘Partimize büyük ilgi var’


İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan ve il yönetimi gazetemizi ziyaret ederek seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiler.

Anketlerdeki oy

Gazetemiz Sorumlu Müdürü Müjdat Çetin, Yazı İşleri Müdürü Ekrem Ürdüç ve Halkla İlişkiler Müdürü Emin Can tarafından ağırlanan İYİ Parti heyeti, yerel seçimler nedeniyle yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler İYİ Parti’nin kemikleşmiş yüzde 10 oyunun bulunduğunu belirten Dikbayır, anketlerde bu oranın her zaman çok üzerinde bir oy oranlarının olduğunu belirtti.

 

Beni eleştirenler

Dikbayır “İYİ Parti’ye büyük bir teveccüh var. Bunun sorumluğunu iyi biliyoruz. Yaptığımız eleştirilerin tamamı bu ülke için, bu şehir için. Görevimizi sürdürmeye devam edeceğiz.Bana genel başkanın kontenjanından milletvekili oldu dediler. Bende onlara soruyorum; ben Akşener’in yakınıysam Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak kimin yakını? O konuda ne diyeceksiniz” diye sordu.

 

Aday yoğunluğu var

Yerel seçimler konusundaki sorularımızı yanıtlayan İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan, seçim takvimlerinin henüz netleşmediğini, bu konuda sürenin biraz daha uzayacağını belirtti. Kılıçarslan “1 Aralık’tan itibaren talepleri alacağız. Bildiğiniz gibi bu tarihten itibaren devlet memurları istifalarını sunacak. Biz biraz daha temkinli gidiyoruz. İlçelerden çok fazla talep var. Aynı şekilde Büyükşehir için de talep  patlaması var. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim” dedi. 

4 Kasım 2018 , Pazar Bu haber toplam 423 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama