Günün Tarihi:18 Nisan 2019

Vali Söğütlü’ye veda etti


Son Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’yle İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliğine atanan Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Söğütlü’ye gerçekleştirdiği ziyaretiyle veda etti.

Bilgi aldı

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı  Zeki Toçoğlu, Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Genç, AKP İlçe Başkanı Adem Fidan  ve kurum müdürleri ile çeşitli fabrikalara gerçekleştirdiği veda ziyaretinde çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Teşekkür

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, “Bizler devlet memuruyuz, Türk Bayrağının dalgalandığı her yerde görev yapmaya da hazırız. 10 yılı çeşitli illerde valilik ve ilçe kaymakamlık görevlerinde bulunarak geçirdim. Büyüklerimizin uygun gördüğü her bölgelerde görev yaptık ve bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Sakarya ilinde göreve başladığım günden itibaren  yaptığımız  güzel çalışmalarda her zaman  her kesimimden destek aldım. Bu günde Ankara’da İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişi olarak göreve başlayacağım. Söğütlü 3. OSB’de ki Sanayici ve İş Adamlarımıza  teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başarı dilediler

Sanayii ve İş Adamları Derneği Başkanı Muzaffer Güneş, yeni İtfaiye  binasında sanayiciler ile  birlikte düzenlenen veda toplantısında 3. OSB de yapılan çalışmalar hakkında gerçekleştirdiği sunum konuşmasında,   “Valimiz İrfan Balkanlıoğlu  ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Topçoğlu  Sakarya’mızda göreve başladığı günden beri OSB’de yapılan tüm çalışmalarımıza büyük destek vermiştir. Valimizin Sakarya’mızdan Ankara’ya  tayininin çıkması ile birlikte ayrılacak olması da bizleri üzmüştür. Kendisinin Ankara’da İçişleri Bakanlığının  Mülkiye Müfettişliğinde ki görevinde de başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin” dedi.   Vali Balkanlıoğlu’na günün anısına bir çini vazo hediye taktim edildi. 

7 Kasım 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 378 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama