Günün Tarihi:19 Mayıs 2019

AK Gençler hedefe kilitlendi


AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde toplandı.

Toplantıya katılım

Toplantıya AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi İslam Arslan, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, il ve ilçe gençlik kolları başkanları ile teşkilatın genç üyeleri yer aldı. Program gençlere dair hazırlanan video gösterimi ile başladı.

 

Büyük bir aşk

Açılış konuşmasını ise İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer yaparak, “Sadece şehrimizin ve ülkemizin değil, tüm gönül coğrafyamızın sorumluluğunu taşıyoruz. Bu bilinç ve duyarlılıkla, haftasonunda programımızı büyük bir aşk ve heyecanla doldurdunuz İşte bu aşk ve heyecan bizi bu günlere getirdi. Allah aşkımızı, heyecanımızı, birlik ve beraberliğimizi arttırsın” dedi.

 

Söz sahibi gençlik

Danışma meclisinin hayırlara vesile olmasını temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Zeki Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı konuşmayı hep birlikte izledik. Nereden nereye geldiğimizi en güzel gösteren hatıralardan birisiydi. Çok zor günlerden bugünlere geldik. Şuan tüm imkânlara sahibiz. Siz gençlere düşen; bu imkânları en iyi şekilde değerlendirerek geleceğin Türkiye’sinde söz sahibi olmaktır” dedi.

 

Muhafaza edin

Gençlerin her zaman yanında olduklarını ifade ederek konuşmasını sürdüren Başkan Toçoğlu, “Sizlerin yaptığı iyi, doğru ve güzel tüm çalışmalarda yanınızda olmaya devam edeceğiz. Siz gençler olarak her alanda kendinizi geliştirmelisiniz. Ülkemizin ve coğrafyamız için çok çalışmalı, birlik ve beraberliğinizi muhafaza etmelisiniz. Sayın Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği verecek olan gençler; yani sizlersiniz. AK Parti hareketinin dinamizmi, heyecanı, bilgi ve becerisiyle geleceğe taşıyacak olan gençlerdir” dedi.

 

Ses getirecek projeler

Milletvekili Sofuoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ne sıkıntılara göğüs gererek bu noktalara geldiğini hep birlikte izledik. Sizlerle sahada pek çok kez bir araya geldik. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bizlere emanet edilen Milletvekilliği görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Ankara’da görüşmeler yapıyor, siyaseten tecrübeli isimlerle bir araya geliyorum. Bu doğrultuda kendime bir yol çizdim. Spor Bakanımızla yeni projeler üzerinde çalışmalar yapıyoruz.  Sakarya için çalışmalarım var. Türkiye’de ses getirecek ve iz bırakacak projelere imza atmak istiyoruz” dedi.

 

17-0’ı koruyacağız

Gençlerle yapılan toplantılardan büyük heyecan duyduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, “AK Parti hareketi siz gençler olduğunuz müddetçe var olacaktır. 16 yıllık süreçte ülkemizin ümidi olduk. Bugünlere gelirken yaşadığımız sıkıntıları, ödediğimiz bedelleri, çektiğimiz çileleri, yitirdiğimiz canları video gösteriminde izledik. Ülkemizin kutlu yürüyüşünü sürdürmesi adına güçlü iktidarın devam etmesi çok önemli. Şimdi yeni bir seçime gidiyoruz. İnşallah Sakarya’da hem 17-0’ı koruyacak hem de oy oranımızı arttırarak partimize en güçlü desteği sunacağız” dedi.

 

Ustalığın şiarından

Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi İslam Arslan, “Sayın Cumhurbaşkanımız gençliğin her zaman arkasında olduğunu ifade ediyor, biz gençleri sahipleniyor, Gençlere siyasette yer vermenin ustalığın şiarından olduğunu belirtiyor. Biz biliyoruz ki geleceğin siyasileri ve bürokratları bu salonda yer alan gençlerden oluşacak. Önümüzde çok önemli yerel seçimler var. Sakarya kendine yakışan bir oy oranıyla üzerine düşeni yapacaktır. Allah çıkmış olduğumuz bu mukaddes yolda yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

En kapsamlı toplantı

Gerçekleştirilen en geniş kapsamlı Gençlik Kolları Danışma Meclisi olması dolayısıyla bir ilk olan programın sonunda günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekilerek İl Gençlik Kolları Genişletilmiş Danışma Meclisi sonlandırıldı. 

13 Kasım 2018 , Salı Bu haber toplam 654 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama