Günün Tarihi:19 Mayıs 2019

Ali İnci'den görkemli başvuru


Hendek Belediye Başkanlığı ve Sakarya Milletvekilliği yapan Ali İnci, Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda görkemli bir şekilde yaptı.

Seçim otobüsü

Ali İnci dün Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. İnci saat 15.30'da kendisine eşlik eden grupla birlikte il binasına giderek resmi başvurusunu yaptı. İnci parti binasına girmeden önce kendisini destekleyenlere seçim otobüsü önünden seslendi.

 

Hızla değişiyor

İnci başvuru formunu İl SKM Başkanı Serkan Cerrahoğlu’na teslim etti. İnci başvuru esnasında yaptığı  konuşmasında, “ Her şeyin büyük bir hızla değiştiği, bundan kısa bir süre öncesine kadar sadece hayali kurulan projelerin tek tek hayata geçirildiği, dünya ölçeğinde teknolojik atılımlara şahit olduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Biri Türkiye’nin başkenti Ankara, diğeri tüm Dünya’nın gözdesi İstanbul’un tam ortasında;  Dünya’nın ve Türkiye’nin bu hızlı değişiminden nasibini almayı fazlasıyla hak eden bir şehirde yaşıyoruz. Yerimizde saymaya ve sabun köpüğü politikalarla günü kurtarmaya hakkımız olmadığını biliyoruz” dedi.

 

Söz hakkı isteyen

İnci, “Sakarya’nın sorunlarını Sakarya’nın insanıyla birlikte çözmek, vatandaş ile yönetim kademesi arasında sımsıcak bir ilişki kurmak, ortak bir akıl ve ortak bir bilinçle hareket edip Sakarya’yı hak ettiği yere taşımak için hizmete talip olduk. Yaşadığı şehirde söz hakkı olsun isteyen, şehrine sahip çıkmak arzusunda olan ve bu şehrin sorunlarına kafa yoran bütün hemşehrilerim adına buradayım. Bu benim değil, Sakarya insanının adaylık başvurusudur. Kaybedecek vaktimiz, heba edecek emeğimiz ve enerjimiz yok. Zaman dişimizle, tırnağımızla, aklımız ve yüreğimizle ve sahip olduğumuz tüm enerjimizle çalışmak ve üretmek zamanıdır. Ali inci’nin asla sıcak bir koltuğu olmayacak; çünkü şehrimizin insanı ile el ele verip şehri tam anlamıyla modern ve yaşanılabilir bir şehir haline getirene kadar, o koltuğu ısıtmaya asla vakit bulamayacak” dedi.

 

13 Kasım 2018 , Salı Bu haber toplam 740 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama