Günün Tarihi:19 Mayıs 2019

Ömer Faruk Kara Erenler’e talip


Ömer Faruk Kara, Erenler Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yüzlerce kişinin katılımı ile AK Parti Erenler İlçe Teşkilatına yaptı.

Planlı büyüyen

Aday adaylığı formunu Erenler İlçe Başkanlığına teslim eden Ömer Faruk Kara, “AK Parti’nin kuruluşundan bugüne birçok görevde bulundum. Siyasetin millete hizmet için yapıldığına inanırım. Erenlere vefa borcum var. Tabakhane de doğup büyüyen ve halen Erenler’de ikamet eden birisi olarak ilçemin gelişimine, çehresinin değişimine hepsinden önemlisi planlı büyüyen bir ilçe olmasına katkı vereceğime inandığım için Erenler Belediye Başkanlığına aday adayı oldum. Gerek siyasette gerekse iş hayatında edindiğim tecrübelerimi vefa borcum olduğunu her fırsatta dile getirdiğim Erenlerimize kullanmak için yola çıktım. Siyaseti, insanlığa hizmet aracı olarak gördüğüm, doğup büyüdüğüm ilçeme vefa borcumu ödemek için Erenler Belediye Başkanlığı aday adayıyım” dedi.

 

Kimlik kazandıracağız

Kara, “Eğitim, sanayi, tarım ve kültür kenti Erenler için hayallerim var. Çözüm üreten, paylaşımcı bir yapıyla herkesin katkı vereceği bir yönetim modeli oluşturup, ilçemizin modern, vizyoner hepsinden önemlisi şehrin merkezi olması için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağım.  Erenler’e bir kimlik kazandırarak, ilçemizde yaşayan insanların gururla Erenlerliyim aidiyetini oluşturacağıma inancım tam. Adalet kavramı en önemli distürümüz olacak” dedi.

 

 

13 Kasım 2018 , Salı Bu haber toplam 884 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama