Günün Tarihi:19 Mayıs 2019

Tarım Kooperatifinde Uzan yeniden seçildi


S.S. 708 Sayılı Sakarya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Genel Kurulu’nda Sezai Uzan yeniden başkan seçildi.

Kurula katılım

Sakarya Ticaret Borsası Salonu’nda yapılan genel kurula Sakarya Ziraat Odası Ercan Ateş, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal, Erenler Ziraat Odası Başkanı Fehmi Özipek, Kandıra Yağlı Tohumlar Birliği Başkanı İlker Sert, İnegöl Yağlı Tohumlar Birliği Başkanı Ali Rıza Girgin, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Söğütlü Belediyesi eski Başkanı Cavit İr ve delegeler katıldı.

 

Yönetim kurulu

225 ortağı bulunan Kooperatifin genel kurulunda mevcut Başkan Sezai Uzan güven tazeleyerek yeniden seçildi. Kullanılan oyların sonucunda Sezai Uzan’ın yönetim kurulunda Bahçet Gökdeniz, Harun Aygün, Azem Mutlu yer alırken, yönetim kurulu yedek üyeler şu isimlerden oluştu. Ayhan Doğru,  İrfan Tice, İsmail Sözer, Hami Akgüneş.

 

Ortaklara çağrı

Yine genel kurulda Merkez Birliği Temsilcileri de kullanılan oylarla belirlendi. Buna göre asil listede Sezai Uzan, İrfan Tice ve Ahmet Doğan, yedeklerde Ayhan Doğru, Hami Akgüneş ve Hikmet İçöz yer aldı. Genel Kurul’da kendisine duyulan güven için teşekkür eden Başkan Sezai Uzan, “Duyulan güveni boşa çıkarmamak için çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Sorunlarımızı biliyoruz ve takipçisi olmaya devam edeceğiz. Kooperatif ortaklarımıza çağrımız var. Birliğimizi kalkındırmak ve kuvvetlendirmek için tüm alışverişleri mağazamızdan yapılsın. Birliğimizin kalkınması demek daha çok büyümemiz demektir” diye konuştu. 

27 Kasım 2018 , Salı Bu haber toplam 536 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama