Günün Tarihi:19 Mayıs 2019

‘Akyazı’da işi olmayan kalmayacak’


Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası heyetini, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir kabul ederek istekler dinledi.

Ziyaret heyeti

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, Meclis Başkanı Muzaffer Başer,Meclis Başkan Vekili A.Cemal Var , Gülden Evran,  Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın Sert,Mehmet Öztürk Meclis Üyeleri İ.Selçuk Curoğlu , Emre Özdemir ve Genel Sekreter Yalçın Karaçayır İlimizin yeni Valisi Ahmet Hamdi Nayir’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

 

Hassas davranıyoruz

Ziyarette konuşan Başkan Bayraktar, “Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası 1974 yılında kurulmuş olup, kuruluşundan bugüne Akyazı’nın ticaretine ve sanayisine yön veren, ilçenin kalkınmasında önderlik yapan bir kuruluştur.  Sakarya’nın da önemli ilçelerinde biri olan Akyazı, sanayisi, turizmi ve tarımı ile iç içe doğa harikası bir ilçedir. ATSO olarak bizde bu güzel ilçemizin daha yaşanabilir, daha güzel ve daha yeşil bir ilçe olması konusunda hassas davranıyoruz. Hedefimiz çevreyi ve akarsularımızı kirletmeyen sanayinin Akyazı’da faaliyette olmasıdır. Bu konuda kararlılığımız sürüyor” dedi.

 

İşsiz bırakmamak

Başkan Bayraktar, “Valimizin desteğiyle, birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi tarım, sanayi ve turizm ile birlikte daha da  iyi, yaşanır, müreffeh  bir şehir haline getirmek istiyoruz. Bir başka hedefimiz Akyazı’da işsizliği tamamen bitirmek. Yeni yatırımcıların faaliyetlerini arttırmalarıyla birlikte ilçemizde işi olmayan, yada iş arayan işsiz bırakmamak” dedi. Vali Ahmet Hamdi Nayir’da  yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, en kısa sürede iade-i ziyarette bulunacağını belirterek teşekkür etti.

 

30 Kasım 2018 , Cuma Bu haber toplam 557 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama