Günün Tarihi:19 Mayıs 2019

Fevzi Bora aday adayı oldu


2013 yılından beri AK Parti Akyazı İlçe Başkanlığı görevini yürüten Fevzi Bora istifa ederek, belediye başkanlığına aday adayı oldu.

İnkar edemez

Fevzi Bora dün parti binasına gelerek aday adaylığı için müracaat etti ve dilekçesini başkanlığı devrettiği partinin Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan yardımcısı Talip Boğaz’a verdi.

Bora, “Akyazı’mıza daha güzel hizmet edebilirim, daha iyi eserler kazandırabilirim düşüncesiyle Belediye başkanlığına aday adayı oldum. Çünkü ben Akyazı’nın nelere ihtiyacı olduğunu en iyi bilenlerdenim. AK Parti hükümetleri tarafından güzel İlçemize birçok hizmet getirildi ve birçok eser kazandırıldı. Bunu kimse inkar edemez. Şayet ben başkan adayı olur ve sonrasında da başkan seçilirsem yukarıda da ifade ettiğim gibi Akyazı’nın nelere ihtiyacı varsa öncelik sırasına göre o eksikleri gidermek için canla başla çalışacağım” dedi.

 

Bora’ya destek

Bora görevi sürecinde destek veren herkese teşekkür etti.  Bora’ya Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak, ilçe yönetimi, aday adaylarından Bilal Soykan, Belediye Meclis üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Oya Asan ile dostları destek verdi. 5 yıl süreyle İlçe Başkanlığı görevi yapan Bora bir mesaj yayınlayarak Akyazılılardan helallik istemeyi ihmal etmedi.

 

Vekalet Boğaz’da

Fevzi Bora’nın Akyazı Belediye Başkan aday adaylığı için AK Parti Akyazı İlçe Başkanlığından istifa etmesi ile boşalan koltuğa partinin Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan yardımcısı Talip Boğaz vekalet edecek. Edinilen bilgiye göre Talip Boğaz’ın bu görevi 31 Mart 2019 günü yapılacak olan Mahalli İdareler seçimine kadar sürdüreceği, ihtiyaç duyulmaması halinde ise görevi ilçe kongresine kadar  devam ettireceği öğrenildi.

 

5 Aralık 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 418 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama