Günün Tarihi:23 Mayıs 2019

Tazim’den ilk toplantı


AK Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Tazim ilk toplantısını Belediye Başkan aday adaylarının katılımıyla gerçekleştirdi.

Aday adayları katıldı

Toplantıya bir önceki ilçe Başkanı ve Belediye Başkan aday adayı Ali Kemal Sofu, Belediye Başkan aday adayı Hasan Serdar Baykal ve Belediye Başkan adayı Hamit İsmailoğlu katıldı. Baykal, “Yeni İlçe Başkanımız Fatih Tazim ve yönetimine şimdiden hayırlı görevler dilerim. Biz büyük bir aileyiz. Bildiğiniz gibi Hendek için 7 aday adayı  var. Bu iş nasip işi Hendek'imiz için kim hayırlı ise o olsun. Bize bu görev tebliğ edilirse sizlerle beraber en güzel şekilde çalışmak ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek ve geliştirmek isteriz” dedi.

Başarı diledi

Hamit İsmailoğlu, “Yeni İlçe Başkanımız ve yönetimine görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederim. Yakın döneme kadar Fatih Başkan’ımla ve yönetimdeki arkadaşlarla çalıştık hepsi gönül insanı, dava insanı olduğuna şahidim ve gönül rahatlığı ile en güzel çalışmaları yaparak ilçemizi teşkilat adına temsil edeceklerine inanıyorum.  Baykal’ın dediği gibi 7 aday adayı olarak içimizden en hayırlısı kimse onun başkan olmasını temenni ederim bize düşen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı bu yolda en güzel şekilde çalışmak ve onun buradaki neferleri olmaktır."

Yol arkadaşlığı

Ali Kemal Sofu, “Fatih Tazim Başkanımla uzun bir yol arkadaşlığı yaptık. İstifa etmeden önce de biliyorsunuz aramızdan onu hep beraber oy birliği ile seçtik. Rabbim hayırlı görevler hizmetler nasip eylesin. Bizler bir kardeş olarak her zaman yanındayız. Bizim en güzel hizmetimizde bizden sonra bayrağı taşıyacak kişilerin emanete sahip çıkacak kişileri bulmak ve teslim etmektir. Göreve geldiğimiz süre içinde taşıdığım bu başkanlık bayrağını kardeşimiz olarak Fatih Tazim Başkanıma ve sizlere devrettik, en güzel şekilde taşıyacağınıza da eminim. 7 belediye başkan aday adayımız var. Hayırlısı kimse ona nasip olmasını temenni ediyorum.  Tekrar görevlerinizde başarılar dilerim” dedi.

Yakında belirlenecek

Başkan Tazim, “Değerli Başkanım Ali Kemal Sofu, abimiz Hamit İsmailoğlu, kardeşimiz Hasan Serdar Baykal’a temenni ve dileklerinden dolayı teşekkür ederim. Bu akşam 3 başkan adayımız hayırlı olsuna geldiler sağolsunlar. Yakın zamanda 7 Belediye Başkan aday adaylarımız ve yönetim arkadaşlarımızla bir araya gelip birlik beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şahsımın başkan olduğu ilk toplantımız hayırlara vesile olsun” dedi. Toplantı yönetim kurulu üyelerinin güncel gündem değerlendirmeleri ile sona erdi. 

6 Aralık 2018 , Perşembe Bu haber toplam 298 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama