Günün Tarihi:22 Eylül 2019

Öğrencilerden kardeşlere destek


Taraklı Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından “Yemen’e El Uzat” sloganı ile bir yardım kampanyası düzenledi.

Taraklı’dan kampanya

Taraklı Ortaokulu’nda Sosyal Bilgiler Öğretmenimiz Enes Dönmez’in rehberliğinde Yemen’e yardım kampanyası başlatıldı. Öğrenci ve öğretmenlerin birlikte yürüttüğü yardım kampanyasında harçlıklarından arttırdıkları paralarla Yemen’deki kardeşlerine destek olmak için öğrenciler birbiriyle yarıştı. Kermes gibi çeşitli etkinliklerle kampanyanın etkili olması için çalışan öğrenciler, açlıkla pençeleşen Yemen’deki kardeşlerine bin 400 TL gönderilmesine vesile oldu.

Herkese örnek

Yardım kampanyasının yürütülmesinde gösterdikleri büyük gayretlerinden dolayı 6-A sınıfına Teşekkür Belgesi takdim eden Okul Müdürü Musa Gürol, “ Yardımlaşmak büyük sevaptır. Bizler bu dünyada yaptığımız iyiliğin karşılığını bir teşekkür ile hemen buluyoruz, ahirette de bu yaptığımız hayrın ecrini inşallah göreceğiz” diyerek tüm öğrencileri gösterdikleri hassasiyetten dolayı kutladı. 

12 Aralık 2018 , Çarşamba Bu haber toplam 311 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU