Günün Tarihi:16 Haziran 2019

Şahin’de şiir gecesi


Özel Şahin Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladığı “Geleneksel Şiir Gecesi” programı, “Renkler ve değerler mozaiği, Anadolu” teması ile gerçekleştirildi.

Özel Şahin Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen görkemli gecede öğrenciler, birbirinden güzel türkü ve şiirleriyle davetlileri zaman zaman duygulandırırken zaman zaman da coşku dolu anlar yaşattı. Oditoryumun görkemine büyüleyici bir hava katan sahne ve ışık gösterileri ise unutulmaz bir gece yaşattı. Şiir gecesinin hazırlanması ve sunumunda emeği geçen öğretmen ve öğrencilerine teşekkür eden Okul Müdürü Mert Can,  “Okulumuz akademik açıdan ilçemizde ve ilimizde en başarılı okullar arasında yer almaktadır. Eğitimde başarının yanında bizler çocuklarımızın manevi ve kültürel değerleri ile de en iyi şekilde yetişmelerini istiyoruz. Zaten başarının da anahtarı budur. Bizler okulumuzda sadece öğretim yapmıyoruz. Bunun yanı sıra milli ve manevi değerlerine bağlı, vatanını, milletini seven, hayata hazır bireyler yetiştiriyoruz. Bu gecede zaten bütün öğrencilerimiz ne kadar yetenekli olduklarını bir kez daha gösterdiler. Her birini ayrı ayrı kutluyor, emeği geçenlere ve çocuklarımızın bu özel gününe gelerek destek veren herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

24 Aralık 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 272 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama