Günün Tarihi:16 Temmuz 2019

‘Sakarya liderine kavuşuyor’


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı'nın 58. Danışma Meclisi yoğun katılımla gerçekleşti.

Toplantıya katılım

İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ve yönetiminin ev sahipliğinde AKM'de gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, ilçe belediye başkanları, Belediye Başkan aday adayları, teşkilat mensupları ve çok sayıda davetli yer aldı.

35 bin 666 üye

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, "58. Danışma Meclisimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Seçim sürecine girdik. Teşkilat olarak çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. 35 bin 666 üyemiz var. Göreve geldiğimizden bugüne kadar 513 üye yaptık. 122 mahalle toplantısı gerçekleştirdik. Sandık kurullarımızı oluşturduk. ‘Seçim sandıkta kazanılır' düşüncesiyle sandık yönetim kurulu toplantılarına çok önem veriyoruz. Halka tepeden bakan değil, halka hizmetkar olan bir partinin mensuplarıyız” dedi.

En iyi şekilde çalışarak

Başkan Kurtuluş, “Önümüzdeki seçimin önemini çok iyi biliyoruz. Teşkilatımızın tüm mensuplarıyla gece gündüz çalışarak seçimlerden en iyi şekilde ayrılacağımıza yürekten inanıyorum. Sözlerimin sonuna gelirken Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle AK Parti Sakarya İl Başkanlığı görevine atanan Yunus Tever'i ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Gösterilen Ekrem Yüce'yi tebrik ediyor başarılar diliyorum” dedi.

Başarının ve iyiliğin sırrı

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever'i tebrik ederek sözlerine başlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, "Yiğit, genç bir kardeşimiz sevgisini, muhabbetini ve bilgisini hem Sakarya hem de ülkesi için kullanacak. Rabbim çalışmalarını kolaylaştırsın. Güzel olan her şey sonsuzluktan bir haberdir. Yapılan her güzellik sonsuzluktaki güzel işlerin habercisidir. Mevlam güzel işlerimizde yardımcımız olsun. Başarının ve iyiliğin sırrı sürekli olmasıdır. Zamana göre değil. Yapacağımız çalışmaların başarılı olması için sürekli olması gerekir. Bu önemli bir kıstastır. Biz hep çalışacağız, sürekli şehrimiz için gayret göstereceğiz. Her işimizde niteliği hep ön planda tutarak gayret göstermeye devam edeceğiz. Bu vesileyle toplantımızın hayırlı olmasını diliyor, tüm gönüldaşlarımızı sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum" dedi.

Çalışmalar sürüyor

Programda konuşma yapan Adapazarı Belediye Başkanvekili Erol Aydın,“Mahallelerimizde asfaltları büyük ölçüde tamamladık. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” şeklinde konuştu.

Özlem sona eriyor

Yeni Görevi devralan Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Sakarya teşkilatlari olarak 31 mart seçimlerinde tüm belediyelerde yine yeni zaferlere ulaşacağız. Özlem sona eriyor, Sakarya Başkanına kavuşuyor. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 13 Ocak Pazar günü Sakarya’mıza geliyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Aday tanıtım töreni ve Karasu ilçemizdeki temel atma programına katılacaktır” dedi. Program da Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve Gençlik Kolları Başkan Vekili Efe Kuşdili aylık faaliyet sunumlarını ve konuşmalarını gerçekleştirdiler.

 

31 Aralık 2018 , Pazartesi Bu haber toplam 462 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama