Günün Tarihi:21 Eylül 2019

Serdivan İmam Hatip’te Afrika rüzgarı esti


Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Ülke Tanıtımları Programı kapsamında Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören Afrikalı öğrenciler, Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ülkelerini tanıttılar.

Farklı coğrafya

Program hakkında konuşan Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Cahit Öner; “Şehrimizi okumak için tercih eden öğrencilere ev sahipliği yapmak, onları tanımak, birbirleriyle kaynaştırmak, eğitim ve öğretim hayatları boyunca karşılaşabilecekleri maddi ve manevi ihtiyaçların çözümüne ortak olmak ve şehrimizde, ülkemizde edindikleri birikimleri farklı coğrafyalara taşıyabilecek vasıflı insanlar olabilmelerine katkı sağlayabilmek amacıyla kurulmuş olan bir sivil toplum kuruluşuyuz” şeklinde konuştu.

 

Renk kattı

Öner, “Serdivan Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ve Afrokarya Öğrenci Topluluğuyla birlikte tanıtım ve söyleşi programı icra ettik. Gayet güzel verimli bir program oldu. Özellikle son bölümde imam hatipli gençlerin çok soru sorması programa ayrı bir renk kattı” dedi. 

1 Ocak 2019 , Salı Bu haber toplam 529 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU