Günün Tarihi:20 Temmuz 2019

Küpçük’e gençlerden destek


Adapazarı Camili Mahallesi Muhtar Adayı Gökhan Küpçük, mahallede kendisine destek veren gençlerle biraraya geldi.

Sizi destekliyoruz

Küpçük’ün işletmecisi olduğu mahalledeki Çaydanlık Aile Çay Bahçesi’nde gerçekleşen buluşmada, gençler özellikle kendileri açısından mahallede yapılması gerekenleri Muhtar Adayı Küpçük’e ileterek, “Muhtar adayımız olarak sizi destekliyoruz. Seçim sonrası sizi muhtar görmek istiyoruz” dediler.

 

7’den 70’e hizmet

Küpçük ise 31 Mart’ta yapılacak seçimle muhtar olması halinde mahallede yaşayan 7’den 70’e herkese yönelik projeleriyle hizmet edeceklerini belirterek, “Gençler sizin desteğiniz boşa çıkmayacak. Hep birlikte mahallemizi yönetip şehrin örnek alınacak mahallesi haline getireceğiz. Bunun için sizlere ve mahallemizde yaşayan herkese söz veriyorum” diye konuştu.

 

11 Ocak 2019 , Cuma Bu haber toplam 412 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama