Günün Tarihi:16 Haziran 2019

‘Basın bizim gözümüz, kulağımız’


Hak İş İl Temsilcisi ve Hizmet İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında gazetemize yaptığı ziyaretinde, “Basın bizim gözümüz, kulağımız. Hele ki yerel basın gerçekten çok önemli” dedi.

Hür basın

Gökdemir, Şube Sekreteri Resül Yüksel, Mali Sekreter Ertuğrul Çakmak ve görevli Ertuğrul Aktaş ile birlikte gazetemiz YENİGÜN’ü ziyaret ederek Genel Yayın Müdürümüz Müjdat Çetin nezdinde tüm çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve Dayanışma Günü’nü kutlayan Gökdemir, hür basının herkes için lazım olduğunu ifade etti.

Sendikal faaliyet

Gökdemir, Hak İşve Hizmet İş olarak her zaman çalışanların yanında olduklarını belirterek, “Sendikal faaliyetlerimize üyelerimizin bulunduğu işyerlerinde devam ediyoruz.  Şu anda büyükşehir başta olmak üzere sözleşme süreleri tamamlanan SASKİ ve belediyelerimizde görüşmelere başladık. İnşallah çalışanlarımız adına güzel sözleşmelere imza atarız” diye konuştu.

Başkan Gökdemir Şube Sekreteri Resül Yüksel, Mali Sekreter Ertuğrul Çakmak ve görevli Ertuğrul Aktaş’ı gazetemizde Cevdet Güngör, Müjdat Çetin, Ekrem Ürdüç, İzzettin Kömürcü ile birlikte ağırladık.

 

11 Ocak 2019 , Cuma Bu haber toplam 184 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama