Günün Tarihi:16 Temmuz 2019

‘Seçimlerde başarılı olacağız’


Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, tüm ilçelerde güçlü adaylarla seçime girdiklerini belirterek, “ Sahada çalışmalarımız tüm hızı ile sürüyor. Seçimlerde başarılı olacağız” dedi.

Gelecek için

Seçim çalışmaları ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, CHP olarak 31 Mart yerel seçimlerinde başarıya ulaşacaklarını ifade etti. İlçe belediye başkan adaylarına güvendiğini ifade eden İl Başkanı Erdoğan Isır, “ Tüm ilçelerde güçlü adaylarımız var ve sahada çalışmalarını sürdürüyorlar. İl ve ilçe örgütleri olarak kendi aday çıkardığımız ilçelerin yanı sıra ittifakın adaylarının da her zaman yanında olacağız. Amacımız Sakarya’da millet ittifakının başarıya ulaşması. Bu seçimler ülkemiz adına çok önemli adaylarımız da bizler de bunun farkındayız. Türkiye’nin geleceği için başaracağız” dedi.

 

Söğütlü adayı

Tüm ilçelerde başkan adaylarının açıklanmasına rağmen Söğütlü’de adayın açıklanmaması hakkında da konuşan Isır, “Adaylık için görüştüğümüz çok kıymetli isimler var. Değerlendirmelerimiz devam ediyor en kısa sürede adayımızı belirleyeceğiz ve genel merkeze bildireceğiz. Diğer ilçelerde olduğu gibi Söğütlü’de de seçime güçlü adayla gireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Özel geliyor

Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç’ın aday tanıtımının yapıldığını hatırlatan Erdoğan Isır, “ Çok güzel ve faydalı bir toplantı oldu. Ayın 16’sında Serdivan Adayımız Zafer Kazan için de bir tanıtım toplantısı düzenlenecek. Bu etkinliğe Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel de katılacak. İlerleyen günlerde netleşecek olan programı basın mensupları ve vatandaşlarımızla paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

 

‘Kimsede yok’

Yeni parti binasının ufak tadilat işleri olduğunu belirten Isır, “Sakarya’da hiçbir siyasi partide böyle bir bina yok. Temelden satın alındı bu bina. Tadilat işlerinin tamamlanmasının ardından taşınacağız ancak acele etmiyoruz. Güzel bir bina olmasını istiyoruz. Bizden sonra yönetime gelecek olanlarında sorunsuz çalışabilecekleri örnek bir bina oluşturmak istiyoruz. Bu sebeple acele etmiyoruz. Tüm hazırlıklar tamamlanmadan yeni binamıza geçmeyeceğiz” dedi.

6 Şubat 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 396 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama