Günün Tarihi:19 Ağustos 2019

Camiye giden çocuklar ödüllendi


Arifiye Müftülüğü’nce düzenlenen ‘Haydi çocuklar camiye’ etkinliğine katılan çocuklara katılım belgeleri ve hediyeleri takdim edildi.

Arifiye Merkez Camisinde ödül törenine Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, Arifiye Din Görevlileri Derneği Yöneticileri ve Din Görevlileri İsmail Yayla, Enver Küçük, Cafer Sözer ve cemaat katıldı.  Çocuklara her türlü imkanı sağlayan din görevlileri, Arifiye Merkez Cami görevlileri, ödül takdim törenine katılım sağlayan Başkan  İsmail Karukullukçu’ya, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu’na, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Ferah Market sahibi Murat Altaç’a, çocuklarını beş vakit camiye gönderen anne babalara, özellikle çocukların yaramazlıklarını sabırla karşılayan camı cemaatine, dernek yönetimine teşekkür ettiler. Törende camiye düzenli gelen çocuklara önce belgeleri verildi, daha sonra hediyeleri dağıtıldı.

11 Şubat 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 332 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama