Günün Tarihi:18 Ağustos 2019

2nci sponsorluk sorun olur mu?


Sakaryaspor yönetimi BMC’nin sponsorluğu karşısında maddi destek beklerken açıklama yapan Mobimark İletişim Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi, Sakaryaspor Tesis İşletmecilik ve Ticaret Anonim Şirketi ile 2014 yılında yapılan 5 yıllık resmi sponsorluk anlaşmasını gündeme getirdi.

Resmi anlaşma: Sakaryaspor Tesis İşletmecilik ve Ticaret Anonim Şirketi ile Mobimark İletişim Teknolojileri Ticaret Anonim Şirketi arasındaki 5 yıllık sözleşmenin, halen devam etmesi üzerine gözler BMC ile yapılacak sponsorluk anlaşmasına çevrildi. Bu anlaşmanın hangi şartlara göre yapılacağı merak ediliyor. 

Ekşi’den açıklama

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, 2014 Yılında 5 yıllık yapılan sponsorluk anlaşması nedeni ile sezon başında İş Adamı Orhan Kocabıyık ile görüştüklerini ve herhangi bir sorun olmayacağını söyledi.

Görüştük: Başkan Ekşi; “Ben sezon başında bu konuyu Orhan Kocabıyık ile görüştüm. Kocabıyık bana, “Söz konusu Sakaryaspor ise her hangi bir engel çıkmaz. Yeter ki Sakaryaspor layık olduğu lige çıksın” dedi. Biz de bu doğrultuda sponsorluk konusunda görüşmelerimizi yaptık” şeklinde konuştu.

 

11 Şubat 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 1786 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama