Günün Tarihi:19 Ocak 2020

Gönül için seferberlik


Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Sakarya Şubesi 2019 yılının ilk istişare toplantısı Ülkü Ocakları İl Başkanlığı "Tolga Doğan" salonunda gerçekleştirdi.

Üye sayıları

Şehitler için yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı'nın ardından başlayan toplantıya; geçmiş döneme ait faaliyet raporunun ve bütçenin okunarak oylanması ve kabulü ile devam edildi. Toplantıda daha sonra vakıf üyeleri söz alarak görüş ve önerilerini sundular.

Vakfın; MHP'nin kurucu genel başkanı "Başbuğ Alparslan Türkeş'in bir emaneti" olduğuna dikkat çeken üyeler, "Sakarya'da yeniden gönül seferbeliği başlatılmalıdır" fikrinde mutabık kalarak üyelerin aktif bir şekilde vakıf faaliyetlerine katılmalarının tesisi ve üye sayısının artıtılmasının gerektiğini belirttiler.

 

Vakıf faaliyetleri

Toplantıda kapanış konuşmasını gerçekleştiren TÜRKAV Sakarya Şube Başkanı Recai Ciran, TÜRKAV Genel Başkanlığı'na Ebubekir Korkmaz'ın gelmesiyle birlikte vakıf faaaliyetlerinin Türkiye çapında ivme kazandığını belirterek TÜRKAV'ın hem Türkiye genelinde hem de Sakarya'da adından daha sık söz ettireceğini kaydetti.  Vakfın 2019 yılında çeşitli organizasyonlar düzenleyerek tairihi ve toplumsal meselelere dikkat çekeceğini kaydeden Başkan Ciran, bu kapsamda ilk etkinliğin 3 Mart'ta düzenlenecek bir konferans ile Hocalı Katliamı'nı anmak olacağını bildirdi.

 

19 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 400 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU