Günün Tarihi:24 Ağustos 2019

Ziraat Odalarında Genel Kurullar bitti


Sakarya Ziraat Odaları delege seçimleri Mart ayı içerisinde yapılarak, 4 TZOB delegesi belirlenecek.

Delegelerin

Sakarya Ziraat Odaları Birliği Koordinatörü ve Akyazı Ziraat Odası Başkanı Ali Şener Bayraktar, Ziraat Odası kongrelerinin ilçelerde tamamlandığını, başkan ve yönetim kurulu üyelerinin delegelerin oylarıyla 4 yıl daha görevlerini sürdüreceğini söyledi.

 

4 temsilci seçilecek

Sakarya Ziraat Odası delege seçimlerinin mart ayı içerisinde yapılacağını bildiren Bayraktar, "İlimizdeki Ziraat Odalarının seçimlerini tamamlamış bulunuyoruz. Seçilen arkadaşlara ve yönetimlerini başarılar diliyoruz. İl kongremizde kentteki 14 odadan 7’şer temsilcinin Türkiye Ziraat Odaları Birliği genel kurulunda Sakarya'yı temsil edecek 4 temsilciyi seçeceğiz. 4 yıllık faaliyet dönemi içerisinde çiftçimiz adına yaptığımız çalışmalarımızı kamuoyuyla paylaşma fırsatı bulacağız. Çiftçilerimizin sorunlarını ve bu sorunlarla ilgili çözümlerimizi yine çiftçilere detaylı şekilde anlatacağız" diye konuştu.  

 

Çiftçilerin sorunları

Bayraktar, çiftçilerin girdilerin çok fazla pahalı olmasından dolayı destek beklediklerini sözlerine ekleyerek, “Çiftçilerimizin sorunlarını ve bu sorunlarla ilgili çözümlerimizin yine çiftçilerine detaylı bir şekilde anlatacağız. Mayıs ayı içerisinde de Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Kurulumuzu gerçekleştireceğiz” dedi.

19 Şubat 2019 , Salı Bu haber toplam 624 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama