Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Çocuklar oyunlarıyla kazandı


Adapazarı 21 Haziran İlkokulu’nun geleneksel çocuk oyunları turnuvasında kazananlar belli oldu.

Okul oyunları

Okul bahçesinde günlerdir süren turnuvada heyecan son müsabakalar ile tamamlandı. Sınıflar arası yapılan oyunlarda ‘Yağ satarım- Bal satarım’ yarışmasında birinci 2/E olurken, ikinciliği 2/C Sınıfı göğüsledi. ‘Mendil Kapmaca’ yarışmasının birincisi 3/D Sınıfı olurken, ikincilikte 3/G sınıfı yer aldı. 4ncü sınıflar arası düzenlenen ‘Yakan Top Yarışmasında’ ise 4/B Sınıfı birinci, 4/E Sınıfı ikinci oldu.

 

Heyecan yaşayan

Turnuvada dereceye giren tüm öğrencilere madalyaları ve şampiyon sınıflara kupaları düzenlenen törenle verildi. Ödül töreninde konuşan Okul Müdürü İskender Keskin, yarışmalara katılarak heyecan yaşayan tüm öğrencilere ve 2/E Sınıfı Öğretmeni Candan Bilgin, 2/C Sınıfı Öğretmeni Yasemin Baş, 3/D Sınıfı Öğretmeni Aylin Türetken, 3/G Sınıfı Öğretmeni Nihal Eraslan, 4/B Sınıfı Öğretmeni Asiye Turhan ve 4/E Sınıfı Öğretmeni Köksal Gezmiş’e teşekkür etti.

 

Şampiyon sınıflar

Madalya ve kupalarına heyecan içerisinde alan şampiyon sınıflar şimdi bölge yarışmalarına hazırlanmaya başladılar. İlçe ve il yarışmasının yapılacağı turnuva için hazırlıklar sürürken, bölge yarışmalarının adresinin 21 Haziran İlkokulu olacağı öğrenildi.

 

12 Mart 2019 , Salı Bu haber toplam 401 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama