Günün Tarihi:25 Mayıs 2019

Kazalarda tazminat anlatıldı


Sakarya Barosu’nda stajyer avukatlara yönelik verilen ‘Staj Eğitim Dersleri’ kapsamında Trafik Kazaları ve Sigorta Davalarını anlatan Staj Eğitim Merkezi Başkanı Av. Musa Adıyaman, trafik kazalarına dayalı tazminat davalarına yönelik stajyer avukatlara pratik bilgi verdi.

Sakarya Barosu Staj Eğitim Dersleri Baro Konferans Salonu’nda Trafik Kazaları ve Sigorta Davaları konusu ile devam etti. Konuyu Staj Eğitim Merkezi Başkanı Av. Musa Adıyaman’ın anlattığı derste, güncel olaylar uygulamalı bir şekilde tartışıldı. Adıyaman tazminat davası açılmadan önce nelere dikkat edilmesi, ne gibi araştırmaların yapılması gerektiğine dair tecrübelerini ve güncel Yargıtay Kararlarını stajyer avukatlarla paylaştı.

 

15 Mart 2019 , Cuma Bu haber toplam 238 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama