Günün Tarihi:25 Mayıs 2019

Kolip Ferizli’de açılışı yaptı


İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Uzm. Dr. Cihan Kolip, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile birlikte; Ferizli Belediye Başkan Adayı Çiçek’e destek vermek için seçim büro açılışı gerçekleştirdi.

Kolip ve Aydın

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kolip,  Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Sakarya Millet vekili  Ümit Dikbayır ve İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ile birlikte; Erenler Belediye Başkan adayı Şemsettin Duman’ı, Ferizli Belediye Başkan adayı Serhat Çiçek’i ve Adapazarı Belediye Başkan adayı Dr. Aydoğan Arslan’ı ziyaret etti. Ferizli’de Serhat Çiçek’e destek vermek amacıyla Cihan Kolip ve Koray Aydın seçim bürosunun açılışını yaptı. Daha sonrada  akşam Adapazarı adayı Dr. Aydoğan Arslan’ın proje tanıtım programına katıldı.

Çiçek’e sahip çıkın

Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aydın, Ferizli’de Seçim Bürosunun açılışı yaptıktan sonra; esnafları ziyaret ederek  sohbet etti.  Koray Aydın, “1999 tarihinde  Sakarya’da yaşanan depremde  Bayındırlık İskan Bakanıydım ve   yıkılan evlerden büyük zarar gören vatandaşlarımızı  biran önce çadırlara sonrada konteynerlere  ve en hızlı bir şekilde  konutlarına kavuşturduk, alt yapısının  yaptık.  Ferizli’de ise  deprem konutları yaparak gelişmesini sağladık. Karasu, Adapazarı arasındaki çift yönlü bölünmüş oto yolunu da yaparak hizmete soktuk. Ferizli’de sizlere pırıl pırıl   bir belediye başkan adayımız Serhat Çiçek arkadaşımıza sahip çıkın” dedi.  

15 Mart 2019 , Cuma Bu haber toplam 243 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama