Günün Tarihi:20 Mayıs 2019

Vali’ye teşekkür


Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübüne Yeni Sakarya Atatürk Stadında yer tahsis edildi

Ziyaret etmişlerdi
Türkiye çapında ilimizi çeşitli branşlarda temsil eden Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü, beklediği müjdeli haberi önceki gün aldı. Daha önce ziyarette ettikleri Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, engelliler için Yeni Sakarya Atatürk Stadında yer tahsisini onayladı. Vali Nayir, bir kez daha gönülleri fethetmiş oldu.

Mutluyuz huzurluyuz
Daha önce ziyaret ettikleri Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’in kendileri ile yakından ilgilendiğini hatırlatan Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Başkanı Sinan Panta; “Valimiz o gün bizim sıkıntılarımızı dikkatle dinledi. Şimdi de gereğini yaptı. Engelliler kulübü olarak hem Valimize, hem de bugüne kadar hep yanımızda olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz” dedi. 

15 Mart 2019 , Cuma Bu haber toplam 594 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama