Günün Tarihi:16 Haziran 2019

Özçelik ve azasından hediye


15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ve azaları, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, mahallesinde bulunan sağlık ocağındaki doktorlara gül vererek bayramlarını kutladı.

Muhtar Yunus Özçelik, Aza Adayı Nebahat Mayakan ile birlikte mahallesinde bulunan Camili 1 Sağlık Ocağı, Camili 2 Sağlık Ocağı ile Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü ve Yenikent Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Ziyaretinde Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü Başhekimi Dr. Selman Ali Kılıç, Yenikent Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Adil Murat Akgül, Yenikent Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Vahapoğlu ile de görüşen Özçelik;  doktorlara ve hemşirelere gül takdim ederek, bayramlarını kutladı.

18 Mart 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 279 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama