Günün Tarihi:22 Ekim 2019

‘Kadınların Düşleri’ sergilendi


Atatürk İlkokulu'nda sınıf öğretmeni olarak görev yapan İlkay Uzun tarafından yapılan 34 resim, Sakarya Güzel Sanatlar Derneği'nin (SAGÜSAD) salonunda sergiyi gezenlerin beğenisine sunuldu.

El becerisi

Açılışa katılan Söğütlü Kaymakamı  Esengül Korkmaz Çiçekli, İlkay öğretmenin resimlerini çok beğendiğini dile getirerek, "Hepsi birbirinden değerli. Kadınlar, hangi meslekte olursa olsun, sosyal, kültürel ve el becerisi konularında her zaman kendilerini geliştirmelidir. Boş vakitlerini evlerinde mutlaka herhangi bir sanat çalışmasına, kitap okumaya ayırmalıdır. Böylece eşlerine, çocuklarına da örnek olacaklardır." diye konuştu.

 

Ev hanımlarına

Çiçekli, devletin girişimci kadınlara ve ev hanımlarına büyük destek verdiğini belirterek, bunların mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti.  Sınıf öğretmeni İlkay Uzun da katılım gösteren davetlilere teşekkür etti.  Açılışa, SAGÜSAD Başkanı Ünal Dabak, Söğütlü 3. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Derneği Başkanı Muzaffer Güneş, siyasi ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile davetliler katıldı. 

21 Mart 2019 , Perşembe Bu haber toplam 413 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU