Günün Tarihi:22 Ekim 2019

Av köpekleri yarıştı


Kuzey Avcılar Gurubu tarafından her yıl düzenlenen ‘Geleneksel Av Köpekleri Mera Yarışması’nın bu yıl 5'incisi yapıldı. Ülkenin bir çok şehrinden gelen avcılarla birlikte geniş katılın olduğu yarışmaya 250 dolayında köpek merada hünerlerini sergiledi.

Saf kan

Kuzey Avcılar Grubu Başkanı Oğuz Tömekçe, Başkan Yardımcısı Fatih Seçer ile Kuzey Avcıları'nın ev sahipliği yaptığı yarışmaya Sakarya'nın yanı sıra Kocaeli, Bolu, Düzce, Zonguldak, Bursa, Bilecik, Kütahya, İstanbul, Ankara, Zonguldak, Bursa gibi bir çok ilden katılım gerçekleşti. Tömekçe, “Bu yarışma ve beraberindeki etkinlikler nesillerin daha saf kan, kaliteli ve iyi av köpeklerine sahip olabilmelerine imkan sağlayacaktır” dedi.

Teşekkür

Türkiye'de av köpeklerinin kayıt altına alındığını anımsatan Seçer, “Bu yarışma artık bölgesel bir hale geldi. Bu yarışmanın yapımında bize katkısı büyük olan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli başta olmak üzere Başkan Yardımcısı Rıdvan Sezer, Sakarya Merkez Avcılar Derneği Başkanı Sedat Bıçakçı, sponsorlarımız Cevdet Bucak, Serkan tanır, İsmail Varoğlu, İsmail Temel, Yakup Uysun, İbrahim Koşar'a teşekkür ediyoruz” dedi.

 

25 Mart 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 313 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU