Günün Tarihi:21 Eylül 2019

Borsanın hedefi büyük


Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkan Yardımcısı Ahmet Erkan, STB Basın Sorumlusu Zümran Cebeci ile gazetemiz YENİGÜN’ü ziyaret etti.

Borsanın çalışması

Ziyaretinde gazetemiz İmtiyaz Sahibi Halil İbrahim Balcı, Yazı İşleri Müdürümüz Ekrem Ürdüç, Halkla İlişkiler Müdürümüz Emin Can ve Köşe Yazarımız Cevdet Güngör ile bir araya gelen Ahmet Erkan, borsanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

Laboratuvar gelişecek

STB yönetimi olarak bir yıllık bir çalışma süresini geride bıraktıklarını belirten Ahmet Erkan, “ İlimiz çiftçisi için projeler üretiyoruz. Borsa olarak kaliteli hizmeti çok önemsiyoruz. Şehrimize fayda sağlayacak her türlü çalışmanın da içerisinde olmaya özen gösteriyoruz. Borsamıza kazandırdığımı laboratuvarımız bir çok ilde olmayan özelliklerde ve uluslararası geçerliliği var. Karadeniz’de üretilen fındıklar burada kontrolden geçiyor. İlerleyen dönemde bu laboratuvarımızı daha da geliştireceğiz” diye konuştu.

 

Ortak payda

Hayvan Borsa’sının yanına Marmara’da parmakla gösterilen bir otopark inşa ettiklerini dile getiren Erkan, “ Hayvan Borsasının gelişmesi için de projeler üretiyoruz. İhale salonumuzu kısa süre içerisinde tamamlamak istiyoruz. Burada sadece küpesi olan ve kayıtlı hayvanlar satılacak, satıcı ile alıcı birbirini görmeyecek” dedi. Basının ilimiz için öneminden de söz eden Ahmet Erkan, “ Biz borsa olarak çalışmalarının önemini biliyoruz. Ortak paydamız olan Sakarya için birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

27 Mart 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 666 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU