Günün Tarihi:19 Ocak 2020

İşaret Dili Sınıfından anlamlı hareket


Adapazarı İşitme Engelliler İşaret Dili Sınıfı Öğretmeni ve öğrencileri topladıkları kitapları işitme engelliler derneğine giderek bağışta bulundu.

Kitap ve kırtasiye

Adapazarı İşitme Engelliler İşaret Dili Sınıfı Öğretmeni Melike Çatak ve öğrencileri kendi aralarında topladıkları kitapları ve kırtasiye gereçlerini İşitme Engelliler Derneğine götürerek bağışta bulundu. Öğrenciler, İşitme Engelliler Derneğinde dernek başkanın rahatsız olması nedeni ile dernek üyesi Volkan Kahırlı’ya ve Fatih Çakmak’a kitap ve defter ve bir adet çiçek hediye etti.

 

Okumayı seviyorlar

İşaret dili öğretmeni Melike Çatak ziyarette yaptığı açıklamada, “Amacımız işitme engelliler derneğinde bir kütüphane oluşturmak. Çünkü işitme engelliler en çok kitap okumayı seviyor. Tüm Sakaryalıları bu konuda duyarlılığa davet ediyoruz” dedi.  Dernek Üyesi Volkan Kahırlı ise işaret dili ile yaptığı açıklamada, Adapazarı'nda derneğin yeni kurulduğunu şu anda 61 üyeleri olduğunu getirilen hediyeler sebebiyle teşekkür ettiğini belirtti. Ziyaret seni seviyorum işaret dili yapılarak hatıra fotoğrafı çekilerek sona erdi.

 

9 Nisan 2019 , Salı Bu haber toplam 369 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU