Günün Tarihi:12 Aralık 2019

Okulda lezzetli günler


Serdivan Mehmet Demir İlkokulu beslenme dostu okul ve hareketli yaşam projesi adaylık başvuru süreci etkinlikleri kapsamında öğrencilere yönelik olarak her hafta salı günleri meyve, perşembe günleri de kuruyemiş etkinliği düzenliyor.

Projeden sorumlu okul müdür yardımcısı Ömer Çokal amaçlarının beslenme dostu okul ve hareketli yaşam projesinin yıl boyu uygulanabilir olmasını istediklerini belirterek, projeyi sürekli devam ettirilebilir ve güncellenebilir duruma getirerek sağlıklı büyüyen ve gelişen nesiller yetiştirmek arzusunda olduklarını ifade etti. Beslenme Dostu Okul ve Hareketli Yaşam projesi kapsamında ayrıca okul öğrencilerinin yanı sıra velilere ve öğretmenlere de sağlıklı beslenme, obezite, diyabet, kişisel hijyen, spor, düzenli uyku, vücut sağlığı gibi eğitimler verilerek farkındalık oluşturulmaya çalışılıyor.

12 Nisan 2019 , Cuma Bu haber toplam 580 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU