Günün Tarihi:12 Aralık 2019

Özçelik ve ekibi mazbata aldı


15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik ve ekibi düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

Azaları

Azaları; Recep Ali Tunca, Nebahat Mayakan, Zeki Kozma, Emine Coşkun, Mesut Yılmaz, Emel Sevgili, Yahya Günsel ve Ayhan Saraç ile birlikte 20. yıl mazbatasını alan 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik, “Bana destek veren herkese teşekkür ederim. Bana oy atan atmayan herkesin muhtarıyım” dedi.

Katılım

Törene; Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli, Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hüseyin Bahar, Valilik İl Yazı İşleri Müdürü Hasan Çiloğlu, Valilik İdare ve Denetim Müdürü Burhan Akdoğan, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Suat Keleş, Valilik Bilgi İşlem Şube Müdürü Nihat Keleş, Bölge Adliye Mahkemesi Yasemin Geniş, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Köseoğlu, Yenikent Derneği Başkanı Fikri Arslan ve Yöneticileri, Kanserder Başkanı Nihal Akar, Papuççular Mahalle Muhtarı Ali Öztürk, Hızırtepe Mahallesi eski Muhtarı Bedri Arslan, Yenikentspor Kulübü Başkanı Tacettin Öztürk, AK Parti Mahalle Başkanı Hakan Çolak, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Adapazarı Şube Başkanı Necmi Baltaoğlu katıldı.

 

15 Nisan 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 281 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU