Günün Tarihi:12 Aralık 2019

Komite iklimlendirmeyi konuştu


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ısıtma, soğutma ve mekanik tesisatçılar grubunun oluşturduğu 7. Meslek Komitesi 2019 yılı planlanan eğitim takvimi kapsamında üyelere yönelik “VRF İklimlendirme Sistemleri” konulu eğitim semineri düzenledi.

Eğitim

SATSO Konferans Salonu’nda gerçekleşen eğitim, Daikin Türkiye Firması’ndan Okan Yoluak gözetiminde gerçekleştirildi. Eğitime; 7. Meslek Komitesi’nden Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, Komite Başkanı Emre Şahin, üyeleri ve sektör temsilcileri katıldı.  Eğitmen Okan Yoluak verdiği eğitimde; VRF sistemleri ile iklimlendirme, kullanım alanları, doğru cihaz seçimi ve avantajları, cihaz konumlandırma ve bileşenlerin düzgün birleşimi ve sistem elemanlarının hangi görevi gerçekleştirdiği konularında bilgilerini dinleyenlere aktardı.

Sanayi şehri

Emre Şahin,  “ SATSO 7. Meslek Komitesi olarak bilgileri güncellemek ve yeni teknolojilerden haberdar olmak için düzenlediğimiz eğitimler her geçen gün meyvesini veriyor ve vermeye de devam edecektir. Sakarya ilimiz sanayi şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İlimizdeki sanayi tesislerinin mekanik tesisat ve iklimlendirme konusunda ihtiyaçları her geçen gün artış göstermektedir. Bu ihtiyacı da meslek grubumuz karşılayacak kapasitededir” dedi. 

15 Nisan 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 278 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU