Günün Tarihi:21 Eylül 2019

‘Çocukların performansı artıyor’


Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Merkez Bilgi Evi’ni ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi aldı ve sınıflarda çocuklarla tek tek sohbet etti.

Adapazarı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgi Evi’ni Başkan Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel ziyaret etti. Bilgi Evi çalışmaları hakkında açıklama yapan Başkan Işıksu, “Okullarda almış oldukları eğitime tamamlama niteliğinde olan kurslarımızda öğrencilerimizin bilgileri tazelenmiş oluyor. Öğrenci velilerimizden de olumlu tepkiler alıyoruz. Çocuklarımıza burada verilen eğitim onların okuldaki başarılarını ve performanslarını da artırıyor. Bu doğrultuda çalışmalarımız sürecek ve Bilgi Evi’mizin niteliğini artıracağız” dedi. Branş öğretmenlerinin eğitim verdiği merkezde 5 ana ders olan Matematik, Türkçe, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce dersleri dışında Beden Eğitimi, Resim, Din Değerleri Eğitimi ve düzenli olarak okuma etkinlikleri yapılıyor.

 

21 Mayıs 2019 , Salı Bu haber toplam 252 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU