Günün Tarihi:21 Eylül 2019

Hakemler beklemede


Futbol İl Hakem Kurulu’nun netleştirdiği isimler sıkı bir şekilde hazırlanıyorlar.

Sezon içi performansları

Son dönemde yükselişte olan Sakarya Bölgesi Futbol Hakemlerinde klasman sınavlarının heyecanı başladı. İl Hakem Kurulu’nun (İHK), sezon içindeki performanslarına göre belirlediği klasmana aday il hakemleri, Temmuz ayında yapılacak mülakat ve sınavlarda ter dökecekler. Harun Özkan, Murat Baş ve Yunus Aytekin Atabek Bölgesel Hakem, Cafer Mamak, Furkan Şen, Halit Musaoğlu, Mesut Katık, Ömer Faruk Şahin, Semih Kahraman ve Sinan Bilgin Bölgesel Yardımcı Hakem, Sinem Çetin de Bölgesel Bayan Hakem adayları oldular

İHK Hakem Atama Sorumlusu Mükremin Uzer ile Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Sakarya Şubesi yöneticisi Engin Bıçak, klasmana aday olarak gösterilen hakemler ile sık sık bir araya geliyor. 

 

7 Haziran 2019 , Cuma Bu haber toplam 307 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU