Günün Tarihi:22 Eylül 2019

Esnaf eğitimde


Sakarya esnafına ‘İşyerlerinde İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Eğitimleri’ veriliyor.

Güvenliği yürütecekler

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği  ile Türkiye Cumhuriyeti  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında ‘İşyerlerinde İşveren veya İşveren Vekili Tarafından Yürütülecek İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Eğitimleri’ birlik hizmet binasında başladı. Eğitim 4 gün toplam 16 saat sürecek. Alınan bu eğitim sonrasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılacak sınavda geçerli not alabilen katılımcılar, kendi işyerlerinin iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini kendileri yürütebilecekler. 

12 Haziran 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 254 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU