-

 

Günün Tarihi:21 Kasım 2019

TÜGVA’da yaz okulu


TÜGVA’nın her sene binlerce ortaokullu öğrenciye yönelik düzenlediği yaz okulu programı “Bir Yaz Bin Gelecek” sloganı ile başvuruları devam ediyor.

Alan

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilciliği tarafından düzenlenecek olan yaz okulunda, 24 Haziran- 2 Ağustos tarihleri arasında eğitim yapılacak. Ortaokul düzeyindeki kız ve erkek öğrencilerin ilgi ve beceri alanlarına göre düzenlenecek farklı kurslarla birlikte kültürel geziler de gerçekleştirileceği belirtildi. Kur'an-ı Kerim, Siyer, Hadis ve Değerler Eğitimi, Ahlak Eğitimi yanı sıra Satranç, Oryantiring, Mini Golf, Badminton, Futbol, Basketbol ve Voleybol gibi sportif etkinliklerin de yaz okulunda yer alacağı açıklandı. Başvuru için veliler; “ tugva.org “ internet sitesindeki yönlendirmeleri takip etmeleri veya “0506 471 44 44 – 0507 404 64 87 – 0538 834 20 69” telefon numaralarından ulaşabilirler.

Gelişim

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilcisi Akif Adnan Dizer, “Türkiye Gençlik Vakfı olarak 2013 yılından bu yana yeni nesil gençlik vakfı anlayışıyla, kardeşlerimizin maddi, manevi, kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sene ‘Bir Yaz Bin Gelecek’ sloganıyla başlattığımız TÜGVA Sakarya Ortaokul Yaz Okulu programımızda bin yıllık gelişim ve kazanımların tohumunu atmayı amaçlıyoruz. Ortaokullu kardeşlerimize hem dini ilimleri tahsil edebilecekleri hem de etkinliklerden geri kalmayacakları bir program hazırladık. Başvuru süreci devam ediyor” dedi.

 

23 Haziran 2019 , Pazar Bu haber toplam 360 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU