-

 

Günün Tarihi:21 Kasım 2019

Yeni Refah Partisi’nin Geyve kadrosu kuruldu


Yeniden Refah Partisi (YRP) Geyve 1. Olağan Kongresi Geyve Kaymakamlık Kültür Merkezi ve Öğretmenevi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Hafız MevlütDuman’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programa; Hendek İlçe Başkan Yardımcısı Erol Ataç, Sapanca İlçe Başkanı Abdulgafur Cevher, Arifiye İlçe Başkan Yardımcısı Keramettin Çaktı, Karasu İlçe Başkanı Muammer Adanur, Erenler İlçe Başkanı Selçuk Çiçek, Geyve Muhtarlar Dernek Başkanı Abdullah Şenel, MHP Belediye Meclis Üyesi Tahsin Ertürk, MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak, İl Teşkilat Başkanı Hidayet Kaya ve üyeler katıldı. Programın sonunda katılımcılara etli pilav ile ayran ikramı yapıldı.

 

Büyüyen Türkiye

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunduğu kongrede; Divan Başkanlığına Mustafa Korkmaz, divan sekreterliğine Muammer Adanurve divan kâtipliğine Nihat Aşkın getirildi. Kongrede açıklama yapan Yeniden Refah Partisi Geyve İlçe Başkanı Yunus Emre Özkan,  “Milli Görüş’ün 2. kırk yılında üreten geleceğe umutla bakan Yeni Türkiye hayalini hep birlikte gerçekleştireceğiz. Asla azlıklar ve azınlıklar sizleri yanıltmasın. Unutmayın ki büyük başarılar güçlü azınlıklar ile yakalanır. İnşallah bizlerde bir avuç mücahit olarak Türkiye’mizi emin adımlarla getireceğiz.Değerli misafirler; yeni gelecek dönemde Genel Başkanımızla İslam Birliği için 7 milyar insanımızın refahı için hep birlikte üreten, yükselen ve büyüyen bir Türkiye inşa edeceğiz.”

Projeler

Özkan, “ İnşallah gelecek dönemde Ayasofya’yı ibadete açacak belki Cuma gününü tatil ilan edecek yepyeni bir oluşum Türkiye’de başlamış bulunuyor. Allah nasip ederse gelecek dönem özellikle ekonomi anlamında genel başkanımızın yaptığı çok güzel projelerle ciddi ciddi çalışmalar var.120 tane akademisyen ve kendi alanında uzman kadrosuyla 6 yıldır gelecek için genç dinamik bir genel başkanımız var. Hem ekonomide hem üretim alanında geleceğe umutla bakan bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Değerli misafirler bugün Pazar gününü bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Hakkınızı bizlere helal ediniz” dedi.

Liste

Başkan: Yunus Emre Özkan.

Yönetim Kurulu Üyeler (Asil): Volkan Çiftçi, Halil Gül, Kadir Yılmaz, Mahmut Ali Ses, Erdal Ateş, Feyyaz Özkan, Murat Ünlü, Ferdi Sönmez, Muzaffer Boyuneğmez, Serkan Şengül, Hasan Çapoğlu, Kadir Semerci, Sezgin Çakmak.

 

Yönetim Kurulu Üyeleri (Yedek): Fatih İşgüzar, Mustafa Akın, Selami Doğan, Sami Arslan, Fidan Gündüz, Şemsettin Özkan, Taner Dağbozan, Murat Çakır, Erdi Tüylü, Vahdettin Avcı, Erkan Aydın, Mustafa Şentürk, Yasin Aysu.

İl Delegeleri (Asil): Yunus Emre Özkan, Halil Gül, Kadir Yılmaz, Mahmut Ali Ses, Erdal Ateş, Feyyaz Özkan, Murat Ünlü, Ferdi Sönmez, Muzaffer Boyuneğmez, Serkan Şengül, Erdi Tüylü, Kadir Semerci, Hasan Çapoğlu, Fidan Gündüz, Emin Fırtına,  Sami Arslan, Mustafa Akın, Selami Doğan, Fatih İşgüzar, G. Murat Özkan, Şemsettin Özkan, Taner Dağbozan, Murat Çakır, Fuat Karaca, Vahdettin Avcı, Erkan Aydın, Mustafa Şentürk, Melih Erol, Volkan Çiftçi, Yasin Aysu.

 

10 Temmuz 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 389 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU