-

 

Günün Tarihi:21 Kasım 2019

Pat pat kullanıcıları taleplerini anlattı


Karasu Kaymakamı Aziz Mercan, İlçe Jandarma Komutan Vekili Mesut Göl ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Fatih Ersoy, pat pat kullanıcılarının taleplerini dinledi. Toplantı; tarımsal amaçlı hizmet alınacak caddeler dışında, pat pat kullanımına müsaade edilmeyeceği kararı çıktı.

Toplantı

Kaymakam Aziz Mercan, İlçe Jandarma Komutan Vekili Mesut Göl ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Fatih Ersoy, pat pat kullanıcılarından gelen talepler sonunda  toplantı düzenledi. Toplantıya pat pat kullanıcılarını temsilen Yakup Kıtır ve İsa Taşran katılarak Kaymakam Mercan’a, talep ve şikayetleri iletti. Dikkatli bir şekilde talep ve şikayetleri dinleyerek değerlendiren  Kaymakam Mercan, Müdür Göl ve Müdür Ersoy, tarımsal amaçlı hizmet alınacak caddeler dışında, pat pat kullanımına müsaade edilmeyeceği ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden geçici olarak izin verilen caddeler hakkında bilgi alınabileceği ifade ettiler.

Karar

Alınan kararlarda; Cumhuriyet, İstiklal, Karakol, Plaj, Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz Caddeleri ile Devlet Karayolları başta olmak üzere, ilçe merkezinin işlek cadde ve sokaklarında pat pat kullanımına yönelik denetimlerin arttırılarak devam edileceği belirtildi. Ayrıca bu tip tarım araçlarına, sanayi sitesi ile İstanbul ve Vatan Caddesi civarındaki teknik hizmet ile benzin, mazot satışı yapan işletmelerden hizmet almak için, emniyete bilgi vermek şartıyla trafiğin yoğun olmadığı saatlerde kısa süreli kullanım izni verileceği belirtildi.

11 Temmuz 2019 , Perşembe Bu haber toplam 245 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU