-

 

Günün Tarihi:19 Kasım 2019

Ferizli’de görev dağılımı yapıldı


AK Parti Ferizli İlçe Teşkilatı’nda yeni yönetim kurulunun görev dağılımını gerçekleştirdiklerini belirten İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, “İlçemize ve yönetici arkadaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Ferizli İlçe Teşkilatında geçtiğimiz günlerde belirlenen yeni yönetim kurulunun görev dağılımı da başkan Muhsin Zurnacı tarafından gerçekleştirildi. Teşkilat toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Zurnacı, “Geçtiğimiz günlerde ilçe başkanımız ve yöneticilerimizin istifası sonrasında geçici yönetim kurulunu oluşturduk. İl başkanlığı ve parti genel merkezinin onayı ile oluşan yeni yönetimimizle de ilk toplantımızı tamamladık. Bu toplantıda görev dağılımımızı da gerçekleştirdik. İlçemize ve arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Bundan sonra çalışmalarımıza ziyaretler ile başlayacağız” dedi.

Görevlendirme ise şu şekilde: Başkan Muhsin Zurnacı, Siyasi Hukuki İşleri: Abdullah Şahin- (Yedek: Ahmet Öztürk), Teşkilat Başkanı: Yüksel Kadıoğlu- (Yedek: Ayhan Uğur),

Seçim İşleri Başkanı: Şeref Boztaş- (Yedek: Handan Gümüş), Tanıtım Medya: İbrahim Kahya- (Yedek: Fatma Özdemir), Sosyal Politikalar: Muhammet Elmacı- (Yedek: Erdoğan Yıldız), Yerel Yönetimler: Rahmi Yılmaz- (Yedek: Harun Ürdem), Ekonomi İşleri: Muzaffer Gündoğdu-(Şakir Dumankaya), Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler: Olcay İşcan- (Yedek: Hasan Kolaşali),   Mali ve İdari İşler: İbrahim Ceylan-(Yedek: Abdulkadir Kaşkaş), İlçe Sekreteri: Yeter Kaya- (Yedek: Betül Başkan)

 

5 Ağustos 2019 , Pazartesi Bu haber toplam 594 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU