-

 

Günün Tarihi:19 Kasım 2019

Tever çözüm peşinde


Ankara’da Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Erdemir ile Kredi Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er ile görüşen AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, sağlık alanındaki ve yurtlarla ilgili sorunların çözümü için girişimlerde bulundu.

Yurt sorununa el attı

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever dün Ankara’ya giderek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Şehrin çözüm bekleyen konuları ile ilgili Ankara’da temaslarda bulunan Tever, önce Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er ile bir araya geldi. Er ile kurumun Sakarya’da yaptığı ve yapacağı çalışmalar üzerine verimli bir görüşme gerçekleştiren Tever, Karasu ve Akyazı’da kapanması gündeme gelen yurtlarla ilgili de bilgi alışverişinde bulundu.

Görüşme sonrasında özellikle Akyazı’daki yurt ile ilgili öğrenci popülasyonuna göre kapanma kararında bir değişiklik olabileceği yönünde karar alındığı öğrenildi.

 

Sağlık dosyası

Başkan Tever, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Erdemir ile görüşerek ilimizdeki sağlık alanındaki sorunları dosya olarak verdi. Tever, başta Toyota ve Bin Yataklı Hastane olmak üzere doktor ihtiyacı ve Aile Sağlığı Merkezlerindeki eksiklikleri konularında çalışma yapılması talebinde bulundu.  Şehrin sağlık alanındaki sorunlarının bir an evvel çözüm beklediğini Bakan Yardımcısı Erdemir’e bir kez daha hatırlatan Tever, daha sonra AK Parti Genel Merkezi’nde temaslarda bulundu.

7 Ağustos 2019 , Çarşamba Bu haber toplam 621 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU