Günün Tarihi:20 Ocak 2020

Validen bayram mesajı


Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Kurban Bayramı'na ilişkin mesaj yayımladı.

Hoşgörü duyguları

Nayir, mesajında, aziz milletin manevi değerleri, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel, en anlamlı örneklerinin yaşandığı dini bayramların, sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü duygularının güçlenmesine, toplumun birlik ve beraberliğinin pekiştirilmesine ve geleceğe daha da güvenle bakılmasına vesile olan özel günler olduğunu belirtti.

 

Fırsat olarak

Manevi iklimiyle kendilerini saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran mübarek Kurban Bayramı'na ulaşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisinde olduklarını aktaran Nayir, "Yüzyıllardır inancımızın temelini teşkil eden, bizleri birlik ve beraberlik içinde bugünlere getiren ve yarınlara taşıyacak olan bu güzel günleri, hayatımızın her gününe taşıyabilmek ve gelecek nesillere aktarmak için bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz" ifadelerini kullandı.

 

Trafik kuralları

Vali Nayir mesajında şunları kaydetti:  "Saygıdeğer Sakaryalıların bayramı huzur ve güven içerisinde geçirmeleri için bayram süresince görevi başındaki tüm görevli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bayram sevincinin acıya dönüşmemesi, üzücü haberlerin yürekleri yakmaması için tüm vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymaları, daha dikkatli davranmalarını temenni ve tavsiye ediyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı'nın milletimize, ülkemize, İslam alemine huzur, sağlık, mutluluk getirmesini diler, sevgili Sakaryalı hemşehrilerimin, her derecedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarının bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım."

 

11 Ağustos 2019 , Pazar Bu haber toplam 278 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU