Günün Tarihi:19 Nisan 2019

Ferizli’de AK Parti açısından aday adayı bolluğu yaşanıyor8 Kasım 2018 , Perşembe

Ferizli’de verdiği hizmetlerden çok bu hizmetlere yönelik aldığı eleştirilerle gündeme gelen AK Partili Belediye Başkanı Ahmet Soğuk iki dönemden beri sürdürdüğü belediye başkanlığını 3. kez devam ettirmek için yeniden aday olacak.

AK Parti’de belediye başkanlarının aday adaylığı için müracaat etmesine gerek olmadığı için Soğuk haliyle müracaatta bulunmayacak. Soğuk’un bu kez karşısında rakip olarak çık sayıda aday adayının ismi geçiyor.

Bu isimler arasında Soğuk’un Belediye Başkan Yardımcılığı’nı yapan Naci Kıral’ın yanı sıra Büyükşehir Yasasıyla kapatılan Sinanoğlu Beldesi’nin eski Belediye başkanlarından Hüseyin Sevinç, Ferizli İlçe Nüfus Müdürlüğü memurluğundan aday adaylığı için istifa eden Hidayet Kahya, AK Parti’nin eski ilçe başkanlarından Ferizli Şoförler Odası Başkanı Fazlı Demirci, geçen dönemde belediye başkanlığı için aday adayı olanlardan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde yönetim kadrosundan İsmail Gündoğdu, uzun süredir siyaset içinde olan Ertan Cimbat, Ferizli Tarım Kredi Kooperatifi’nde uzun yıllar yaptığı müdürlükten iki ay önce emekli olan Yüksel Kadıoğlu, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Muhsin Zurnacı, Ferizli Belediye Meclis Üyeliği’nden istifa edip ilçe başkanı yapılan ardından Genel Merkez tarafından  görevinden istifa ettirilen Ramazan Serhoş, Ferizli AK Parti İlçe Kadın  Kolları Başkanı Nursel Akşit, eski ilçe yöneticilerinden Nurettin Koç.

Bunun yanında ilçe gençlerinin de kendilerine özgü bir belediye başkan aday adayı çıkarma adına çalışmalar yaptıkları söyleniyor.

 

Bu yazı toplam 299 defa okundu.

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama