Günün Tarihi:23 Nisan 2018

 

 

AK Partide kongre yaklaşıyor10 Haziran 2017 , Cumartesi


İzzettin Kömürcü

AK Pati'de "Yeni Atılım Dönemi; Demokrasi, Değişim,Reform sloganı ile düzenlenen 3.Olağanüstü Büyük Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 998 gün sonra yeniden genel başkan seçilmesiyle tamamlandı.Ak Parti’nin 4 dönem genel başkanlık yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden genel başkan seçilmesi partiye ayrı bir heyecan getirdi

Bu yazımda Taraklı'yı ilgilendiren bir kaç konu başlığını dile getirmek istiyorum.

 AK Parti Sakarya İl Teşkilatında Ağustos ayında ilçe kongreleri başlayacak.

Erdal Özen Başkanlığında ki AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatı'da kongre gerçekleştirecek.

AK Parti Taraklı İlçe Başkanı Erdal Özen Taraklı ile ilgili projeleri, Taraklı’nın sorunlarını çözmede arkadaşları ile birlikte gerçekleştirdiği çalışmaları sürekli görüyoruz.

Taraklı'da sağlıkta yaşanan sıkıntıları dile getirmede spor tesislerinin faaliyete sokulabilmesi için gerçekleştirdiği çalışmaları biliyoruz

Ancak yeni dönemde AK Parti İl ve İlçelerde büyük revizyona gidecek. 

Yakın zamanda gerçekleşen referandum sonuçlarına göre, oylamanın Türkiye geneline göre alınan değerlendirme seviyesinin üstünde olan Taraklı Teşkilatında nöbet değişimi söz konusu olur mu?

Edindiğim bilgilere göre AK Parti Teşkilatlarında revizyona uğrayacak teşkilatların revizyon nedenleri 5 başlıkta toplanıyor

1-Performans düşüklüğü

2-Mali ve ahlaki zayıflar

3-Belediye Başkanı ve Milletvekilleri ile uyum sorunu

4-Daha güçlü isimlerin öne çıkması

5-Halka tepeden bakan,öykünmeci tavrı olanlar..vs..vs

Teşkilatlarda revizyonu gerektiren başlıca sebepler bunlar

Taraklı İlçe Teşkilatında revizyon söz konusu olacaktır. AK Parti Taraklı İlçe Teşkilatında görüntü bulanık. Kongre yaklaştıkça bulanık görüntü daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ile ilgili düşüncemi de ifade etmek istiyorum.

AK Parti tüzüğünde üç dönem yasaklaması devam ediyor, ama gerekmesi halinde bu alanlarda parti politikaları dikkate alınmak suretiyle inisiyatif kullanma yetkisiyle MKYK donatılmış halde.

Sakın lay-lay-lom yaptığımı düşünmeyin, AK Parti Taraklı İlçe teşkilatı ile ilgili değerlendirmelerimiz devam edecek.

Çünkü önemli gelişmeler olacağını seziyorum.

Görüşmek dileğiyle hoşça kalın...

**

 

 

Bu yazı toplam 397 defa okundu.
UYARI: Sitemizde yayınlanan yazarlara ait yazılar, yazarların görüşüdür ve yazarları sorumludur. SAKARYA YENİGÜN GAZETESİ sorumlu değildir. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişiye aittir ve SAKARYA YENİGÜN GAZETESİ sorumlu değildir. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ