Günün Tarihi:25 Mayıs 2019

Muhasebe Haftası bitti ama yankıları bitmedi!13 Mart 2019 , Çarşamba

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul kocacık ile yönetim kurulu 1-7 Mart tarihleri arasındaki Muhasebe Haftası’nı düzenledikleri etkinliklerle dolu dolu kutladılar.

Bir taraftan odada verilen eğitimler diğer taraftan üyelerine yönelik her yıl geleneksel hale getirilen Muhasebeciler Gecesi en güzel şekilde yapıldı. Gecede muhasebeciler sahne alan  sanatçı ile de coşarak bir anlamda yılın stresini ve yorgunluğunu da atmış oldular.

Bunun yanında meslekleriyle ilgili kurum ve kuruluşlara da Başkan Ertuğrul Kocacık yönetim kurulu üyeleri Fikret Dayıoğlu, Yıldıray Yılmaz ve Erdinç  Atalay birlikte ziyaret yaparlarken, yönetim kuruluna muhalefet listeden giren Erol Kocacık ise yurtdışı gezisine gittiği için etkinliklerde bulunmadı.

İşte bu ziyaretler kapsamında, Kocacık ve yönetimi Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik ve Grup Müdürleri ile birlikte Sakarya Defterdarı Mustafa Ceylan’ı da makamlarında ziyaret ederek kendisine çiçek takdim ettiler. Gelecek yıl daha güzel bir kutlama programı için şimdiden çalışmaya başlayan yönetimin gelen güzel önerilere de açık olduğu belirtiliyor.

Bu yazı toplam 116 defa okundu.

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama