Günün Tarihi:12 Aralık 2019

Rabia İrem ile Ali Talip çifte düğünle evleniyor19 Temmuz 2019 , Cuma

Sakarya Barosu’nun genç avukatlarından Ali Talip Çankaya ile Geyve’nin güzel kızlarından Rabia İrem Dinçer bu hafta ve gelecek hafta sonu yapılacak düğün törenleriyle dünya evine girecekler.

Tanınmış avukatlarımızdan Mehmet Mangıroğlu ile birlikte çalışan ve Karabüklü Şerefi ve Erdoğan Çankaya çiftinin oğulları olan Ali Talip, Geyveli emekli Milli Eğitim Müfettişi Cemalettin Dinçer’in torunu ve Yasemin-Cihan çiftinin güzel kızları Rabia İrem ile bu akşam Geyve Alifuatpaşa Kantar Sokak’taki kız evi kınası ve ardından yarın akşam Adapazarı Yenikent’te Karaman Mahallesi’ndeki Prenses Düğün Salonu Kır Bahçesi’ndeki düğün ile il cemiyetlerini tamamlamış olacaklar.

Genç çiftin ikinci düğünleri ise damat tarafının memleketi olan Karabük’te gerçekleşecek. Erkek tarafı kınasız olmaz diyerek 26 Temmuz Cuma akşamı Karabük Şehit Şendoğan Caddesi üzerindeki evlerinde kına yapacak. 27 Haziran cumartesi günü de saat 16.00 ile 20.00 arasında Çoban Yıldızı Düğün Salonu’nda ikinci düğün yapılacak. Av. Ali Talip Çankaya düğün telaşı içinde davetiye vermeyi unuttuğu olabileceğini belirterek, tüm dost, arkadaş ve sevenlerini bu mutlu günlerinde yanlarında görmek arzusunda olduğunu ifade ederek açık davette bulundu. Biz de genç çiftimizi şimdiden kutlayarak bir ömür boyu mutlu kalın diyoruz.

 

Bu yazı toplam 168 defa okundu.

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU