Günün Tarihi:23 Mayıs 2018

 

 

SATSO'dan tanışma programı


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) yoğunlukla makine sektöründen 33. Meslek Komitesi Üyeleri ve meslek grubu üyelerine yönelik bir tanışma programı düzenledi.

Köprü görevi

Güreser Et Konağı’nda kahvaltılı gerçekleştirilen tanışma ve kaynaşma toplantısına SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Başkan Yardımcısı Günay Güneş, 33. Meslek Komitesi Başkanı Kadir Ahmet Tecelli ve komite üyeleri ile çok sayıda davetli iştirak etti. 33. Meslek Komitesi Başkanı Kadir Ahmet Tecelli meslek Grubunun yeni üyeleri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üyelerle SATSO Yönetimi arasında bir köprü olmak için görev aldıklarını söyledi.

Üyelere hizmet

SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş ise seçim sürecinin ardından meslek Grubu üyeleri ile bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ise Oda faaliyetleri hakkında üyelere bilgi vererek, “Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ilin en büyük sivil toplum örgütüdür. Adına yakışır şekilde üyelerine hizmet eden SATSO 90. yılında da üye ve şehir menfaatini gözeten hayırlı projelerle hizmete devam edecek” dedi.

28 Haziran 2013 , Cuma Bu haber toplam 745 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

altın

PUAN DURUMU

SAKARYADA HALI YIKAMA SAKARYA HABERLERİ