Günün Tarihi:22 Eylül 2019

Tek eksik Zeytin oldu!12 Haziran 2019 , Çarşamba

Yar Ailesi (Aşhara) Akyazı Kuzuluk’un köklü ailelerinden biridir ve nüfus bakımından da hayli kalabalık bir ailedir. Ailenin şu anda büyüğü Anavatan Partisi’nin kurucu İlçe Başkanı Sadettin Yar’dır. Özellikle dini bayramlarda ailenin toplandığı yerde Sadettin Yar’ın Kuzuluk Şose Mahallesi’nde bulunan evidir.

Sadettin Yar, aynı zamanda Sakarya Barosu avukatlarından Elif Yar, öğretmen Figen Yar ve İstanbul’da radyo programı yapan Onur Yar’ın da babasıdır.  Birbirlerine çok bağlı olan Yar Ailesi geride bıraktığımız Ramazan Bayramı’nda da yine Sadettin Yar’ın evinde bir araya geldiler. Kalabalık aile çekilen fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaştı.

Yar Ailesi’nin fertlerinden biri olan Sezgin Yar tarafından paylaşılan fotoğraftaki tek eksik bu ailenin göz bebeği olan güzeller güzeli köpekleri Zeytin’di. Ailenin sevilen köpeği Zeytin, aile fertlerinin çekilen ve sosyal medya hesabıyla deklare ettiği fotoğrafa dahil etmemesine hem üzüldü, hem de bozuldu. Yar Ailesi’nin fertlerine küsen Zeytin, bakalım nasıl ikna edilecek.

Zeytin, sevimliliği ve bakılmakta olduğu evi korumada çok hünerli. 

Bu yazı toplam 124 defa okundu.

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU